Gazamız Mübarek Olsun

Posted on Ekim 10, 2019

2


Ordumuz dün itibariyle Amerikan/İsrail/Batı itliği yapan PKK/YPG teröristlerinin terör koridorunu parçalamak üzere Kuzey Suriye’ye operasyona başladı.

Allah’ım Mehmetçiğimize zafer nasip etsin inşallah. Daha bugün birisi bebek olmak üzere yedi sivili kahpece attıkları havan mermileriyle şehit eden it sürüsünün anladığı dilden konuşmanın vakti geldi de geçmişti bile…  Askerimizin önüne çıkamayan şerefsizlerin sivillerin üzerine bomba atması tam da itliğini yaptıkları terörist ülkelerin karakteri zaten.

Bir operasyon, bir “savaş” ne kadar haklı olabilirse o kadar haklı bir operasyon bu. Bu yüzden dualarımızı eksik etmeyelim… Batı’da ne kadar şerefsiz varsa ve içeride de ne kadar uzantıları varsa hepsi yalan haberlerle ortalığı karıştırmaya çalışacak, bu dünkü Birgün şerefsizliğinden belli olmuştu zaten… Ve çeşitli yerlerde tıyneti bozuklardan duyduğumuz “Amerika izin veriyor da ondan!” karalamalarına da kulak asmayın. Hainlikleri söyletiyor bunları.. Halbuki hem ABD, hem Avrupa, hem de onların kuklalığını yapan Arap Birliği operasyon karşısında deliye döndü. Şerefsizleri deli edecek her yol doğru yoldur, bu kadar net bir kriter…

Küçük bir not düşeyim: Bu blog sayfalarında özellikle bazı bakanlıklarda gördüğüm Kemalistleşme temayüllerine karşı 1-1.5 senedir kimi uyarı ve eleştirilerim oluyordu Ak Parti ve Başkan Tayyip Erdoğan’a… Şu an hepsini unuttum ve başta Başkanımız Tayyip Erdoğan olmak üzere bütün ilgililere, geceleri gündüzlerine katılmış kahramanlarımıza, ve yüzümüzü ağarttıkları ve dünyadaki tüm şerefsizlere karşı, gurur ve vakarla “Biz Hakk’tan, haktan ve adaletten yana can verecek bir medeniyetin torunlarıyız!” cümlesini tekrar bizlere söylettikleri için kahraman mehmetçiğimize sonsuz minnet ve dua ile… Allah ayağınıza taş dokundurmasın inşallah.